infonarzedzia.pl

  • Infolinia: od poniedziałku do piątku 07:00 - 17:00
  • +48 570 845 050
Promocja! Młotek Schmidta / Sklerometr HT225 typ N SurvGeo + Kowadełko kalibracyjne SurvGeo :: 4 000,00 zł ::.

Płatności i wysyłka

Opłaty za wysyłkę w sklepie infonarzedzia.pl Staramy by koszty  były jak najniższe dla naszych klientów, oferujemy szeroki wybór wysyłek :

-Kurier- tą opcje przesyłek stosujemy w większości naszych zamówień tyczy się to większych gabarytów. Ten sposób przesyłki zapewnia dostawę w 99% w dniu następnym od wysłania paczki ( ważne by w zamówieniu podać numer telefoniczny osoby odbierającej paczkę, umożliwi to kurierowi dodzwonienie się w razie jakichkolwiek problemów w dostarczeniu przesyłki ) Koszty wysyłki 15zł.

-Poczta Polska- 
tą opcję przesyłek proponujemy do wysyłania towarów drobnych gdzie również liczy się cena przesyłki. Poczta Polska gwarantuje dostarczenie przesyłki priorytetowej wysłanej do godziny 15 w dniu następnym. Cena wysyłek pocztą polską automatycznie się ustawia w sklepie w zależności od wagi zamówienia.

-Pobranie-
forma przesyłki umożliwiająca dokonania opłaty za produkt przy kurierze. Stosowane często przez klientów chcących dokonać szybkiej transakcji z naszym sklepem. Towar zamówiony za pobraniem wysyłany jest tego samego dnia, którego zostało złożone zamówienie. Koszt wysyłki kurierem 20zł

-Inne-
uzgodnione telefonicznie- ta forma przesyłki stosowana jest po wcześniejszym telefonie klienta. Po uzgodnieniu telefonicznym przez nasz sklep formy przesyłki np. wysyłka za granicę, wysyłka z możliwością otworzenia zawartość. Wtedy państwo w zamówieniu zaznaczają ten rodzaj przesyłki.

-Odbiór osobisty w Sklepie Firmowym w Radomiu - Sklep firmowy mieści się:

INFOPOMIAR
ul. Zbrowskiego 118
26-615 Radom
48 386 99 99
575 450 050

 Formy płatności w sklepie
infonarzedzia.pl

W naszym sklepie oferujemy 4 sposoby płatności za nasze produkty:

-mTransfer-
ta forma płatności skierowana jest dla klientów kont w mBanku, po wybraniu tej formy płatności klient automatycznie się loguje do swojego konta i automatycznie ma wypełniony przelew do realizacji zamówienia. Ta płatność odbywa się między nami w czasie rzeczywistym co powoduje że zrealizowanie zamówienia oraz dokonanie płątności za pomocą mTransferu jednoznaczne jest z wysyłką towaru tego samego dnia.

-przelew dowolny-
ta forma skierowana jest dla klientów chcących dokonać płatności zwykłym przelewem bankowym. Po wybraniu tej formy płatności należy dokonać przelewu na nasze konto kwoty w wysokości złożonego zamówienia. Czas realizacji przelewów dowolnych max 1 dzien roboczy.

-pobranie-
ta forma płatności skierowana jest dla klientów którzy chcą zapłącić za produkty gotówką kurierowi.

-płatne przy odbiorze-
ta forma pozwala zapłacić za produkt w sklepie firmowym. Akceptowane formy płatności: Gotówka lub Karty płatnicze.